RU EN LV

Izglitība - Profesionālā Orientācija


Ja vēlies mainīt savu dzīvi un atrast interesantu darbu, veidot karjeru, būt finansiāli drošs, un tajā pašā laikā ceļot pa pasauli, atrast draugus no visas pasaules, tad šī apmācība ir tas, kas tev vajadzīgs!


Darba iespējas uz kruīza kuģiem ir neierobežotas, taču lai iegūtu pozitīvu rezultātu un vēlāmo amatu, ir nepieciešms ieguldīt darbu. Jums būs nepieciešama pieredze un zināšanas, dažām vakancēm būs nepieciešama arī kvalifikācija, kas padarīs Jūsu kandidatūru konkurētspējīgu darba devēja acīs (priekšā). Jums ir jāsaprot, ka jebkāda darba intervija ir sava veida eksāmens un, kā Jūs saprotat, šis eksāmens nav viegls. Jums ir jābūt pozitīvam, ar labu pašsavaldīšanos, izturīgam un tikai ar tādām īpašībām Jūs sasniegsiet izvīrzīto mērķi – darbu uz prestīža kruīzu lainera!

Pievienojieties labākajiem, ceļojiet un paplašiniet savu redzesloku!

REĢISTRĒJIES KURSIEM!
Reģistrācija kursiem:
Reģistrācija kursiem notiek tiešsaistes režīmā mājas lapā, aizpildot anketu vai nosūtot e-pastu ar pieprasītajiem dokumentiem jebkurā jums piemērotā laikā. Pēc reģistrācijas jūs saņemsiet e-pastu ar piekļuves informāciju 1 Modulim.

Nodarbību norise - On-Line
 
Tests zināšanu līmeni noteikšanai:
Galīgā testēšana notiek pēc 2 moduļu beigās, un tiek iesniegti visi vajadzīgie dokumenti. Ietver rakstisko un mutvārdu daļu (intervija) un ilgst apmēram stundu.
 
Pieraksats uz testu:
Ieraksts ir tikai tiešsaistes, pēc reģistrācijas jūs saņemat automātisku e-pastu ar maksājuma informāciju. Ieraksts tiek uzskatīts par pabeigtu tikai pēc anketas aizpildīšanas un noteikumu apstiprināšanas.
Piekļuve tiks nosūtīta uz e-pastu 3 darba dienu laikā. Atmaksa netiek veikta.
Izmaksas: 80 EUR

Kursu dalībnieku pienākumi:
Izlasīt un iegaumēt visu sniegto informāciju, tostarp PDF pielikumus un video failus.

Ja jums ir radušies jautājumi, zvaniet +371 22 55 3335 (WhatsUp)