RU EN LV2012.gadā mūsu kompānija tika sertificēta atbilstoši ISO 9001:2008 standartam - vadības kvalitātes standarts, kas ir atzīts visā pasaulē. Veiksmīga vadības kvalitātes sistēmas sertifikācija ir nozīmīgs sasniegums ne tikai mūsu uzņēmumam, bet arī ievērojams ieguvums mūsu partneriem, jo tas liecina ka mēs esam uzticams personāla atlases pakalpojumu piegādātājs. Sertifikātu iegūšana - mūsu biznesa vēstures loģisks iznākums, kas 2000.gadā sākās Latvijā un vēlāk izplatījās uz trim Baltijas valstīm. Lai apskatītu sertifikāta kopiju, lūdzu, nospiediet šeit >>

SIDC ir profesionāļu komanda, kurā apvienojušies domubiedri ar kopīgu ideju - palīdzēt darba devējiem un darba ņēmējiem atrast vienam otru. Lai arī mūsdienās darba procesi ir modernizēti kā vēl nekad agrāk, svarīgākais ir un paliek cilvēks. Tāpēc atbalstam uzņēmumus tieši šajā, visbūtiskākajā procesā - personāla atlasē.
SIDC darbu sāka 1998.gadā kā sabiedriska organizācija, bet 2000.gadā tika pārveidota par komerciālu uzņēmumu.

SIDC group ir stabila, konkurētspējīga kompānija, kas pazīstama klientu un citu kompāniju vidū kā uzticams sadarbības partneris. Tās pamatdarbība ir personāla atlase kruīza kuģiem, tostarp ar tādiem pasaulē zināmiem darba devējiem kā Carnival Corporation, NORWEGIAN CRUISE LINES, LUXURY YACHTS, kā arī ar UPJU KRUĪZU KUĢIEM u. c.
SIDC klienti pirmkārt ir mūsu partneri. Mūsu darba pieredze ļauj mums izprast klientu vajadzības, vēlmes un cerības, dažkārt vēl labāk nekā viņi paši to spētu. Partnerattiecību un savstarpējas uzticēšanās rezultāts ir mūsu un klientu kopīgie panākumi.

Mums ir svarīgi nodrošināt un saglabāt pozitīvas emocijas klientiem visa sadarbības procesa laikā. Tāpēc šeit ir iespējams iegūt visu nepieciešamo informāciju, juridiskas konsultācijas, noformēt dokumentus, saņemt atbalstu vīzas noformēšanai, apdrošināt ceļojumu un iegādāties aviobiļetes.

SIDC GROUP SIA
Licence / Speciālā atļauja personu iekārtošanai darbā uz kuģiem Nr. 65 no 2009.g. 02. marta. Satiksmes ministrija. Latvijas Jūras administrācija

Pilnīgu informāciju Jūs variet iegūt mūsu birojā:
Rīga - Skatīties karti"Jebkurš var sameklēt atrunas, bet tikai tie, kuri grib, varēs sameklēt iespējas..." (Tautas gudrība)
Skolas iela 21, 5.stāvs 515. kabinets, Rīga, LV-1010
SIDC Office Darba laiks
Pieņemšana pēc iepriekšēja pieraksta
Sestdienās un Svētdienās Slēgts

Kontakttālrunis: +371 67 322 332
Mobilais tālrunis: +371 22 55 333 5
sidc.riga

VIP departments darba devējiem
Citadeles iela 2, 503. Rīga LV-1010
Pieņemšana pēc iepriekšēja pieraksta
Iepriekšēja pieteikšanās pa tālr.: +371 67 322 772